آرین آئین سپاهان

 • نام: آرین آئین سپاهان
 • نام تجاری آرین آئین سپاهان
 • مدیر عامل: جلیلیان
 • زمینه فعالیت: تامین مواد اولیه فولاد سازی و ریخته گری
 • نوع فعالیت: بازرگانی داخلی و خارجی
 • شماره ثبت: 23623
 • سال تاسیس: 1383
 • آدرس سایت: www.ariansteelco.com
 • تلفن های تماس: 03133297162 - 03133297159
 • شماره فکس: 03133297162
 • تعداد محصول ثبت شده: 0

آرین آئین سپاهان

شرکت آرین آیین سپاهان در سال 1383 در زمینه صادرات و واردات و تامین مواد اولیه ریخته‌گری و فولاد‌سازی و معدنی شروع به فعالیت نمود و در طی سالهای فعالیت خود با بهره گیری از دانش فنی کارشناسان و پرسنل مجرب اقدام به تامین مطلوب بخش چشمگیری از نیازهای صنایع مختلف نموده است. در حال حاضر این شرکت آمادگی خود را جهت تامین انواع مواد اولیه مورد نیاز شرکتهای فولادسازی از جمله فرو‌آلیاژها، شمش فولاد، میلگردهای ساختمانی و آهن اسفنجی، گرافیت، پترولیوم کک، کک متالوژی، مواد معدنی و ملزومات ریخته گری اعلام می دارد. لازم به ذکر است که این شرکت نماینده انحصاری دستگاه شریدر قراضه و خط نورد ساخت ایتالیا نیز می باشد. سابقه کار با شرکتهای : شرکت ذوب آهن آصفهان ، شرکت فولاد کیمیا ،شرکت فولاد اسپریس تجارت ،شرکت فولاد علویجه ،شرکت فولاد اطمینان فولاد،إوب آهن ملایر ، ذوب آهن اطلس تجارت ، شمش ذوب انزلی ، پردیس تجارت صنعت آذربایجان ،ذوب فلزات سقایی،آرا ذوب سپاهان ، آرمان آلیاژگلستان ، ذوب آهن غروه ، فولاد کاوه کیش جنوب ، فولاد متین ذوب ،فولاد ماهان قم ، فولاد سیرجان ایرانیان ،فولاد کلیه پایه ،کیا فولاد لنجان ،تعاونی فولاد سفید دشت ،

پرشین ابزار دقیق باتجربه چندین سال در زمینه فروش تجهیزات ابزار دقیق با معروف ترین برندها که دارای بالاترین کیفیت ها و مناسب ترین قیمت ها است فعالیت می کند و توانسته سهم خوبی از بازار ابزار تجهیزات اندازه گیری را به خود اختصاص دهد. ابزار دقیق با کمک ابزاری مانند فلومتر، روتامتر، لول ترانسمیتر، فلو سوئیچ، لول سوئیچ، شیربرقی، سنسور فشار، گیج فشار یا مانومتر و ... پارامترهای مختلفی مانند دما، فشار و جریان را اندازه گیری می کند.

در اندازه گیری مقدار یک کمیت با یک استاندارد مشخص مقایسه می شود و نتیجه به دست آمده به صورت عدد نمایش داده می شود. حال در صنعت برای اندازه گیری کمیت های مختلف مانند دما، فشار و جریان با تجهیزات ابزار دقیق اندازه گیری می کنیم. تجهیزات به 4  گروه عمده تقسیم می شوند:

 1. تجهیزاتی که فقط اندازه گیری کرده و روی نمایش گر خود نشان می دهد.
 2. تجهیزاتی که اندازه گیری می کنند و عدد به دست آمده را ثبت می کنند.
 3. ابزارهایی که این کمیت ها را کنترل می کند.
 4. ابزارهایی که هر سه وظیفه کنترل، ثبت و نمایش را انجام می دهد.

معرفی سیستم ها و تجهیزات ابزار دقیق

تجهیزات ابزار دقیق را می توان با کمک یک مثال ساده بیان کرد. فرض کنید در سیستم تنظیم خودکار سوخت موتور، ترانسمیتر فشارو سنسور سرعت وضعیت موتور را مورد بازبینی قرار می دهد. اطلاعات بدست آمده از طریق این سنسورها به وسیله یک پردازنده مانند شیربرقی به سیگنال های الکتریکی تبدیل می شود و نهایت برای کنترل موتور وظایف مربوطه را انجام می دهد.

انواع فرآیند های کنترل

یکی از روش های انتخاب تجهیزات ابزار دقیق تشخیص این است که دقیقاً چه هدفی دارید و باید ماهیت فرآیند مشخص شود. آیا شما قصد دارید فشار، دما، سطح یا جریان را اندازه بگیرید. هرکدام از این کمیت ها ابزار متفاوتی را دارد که در ادامه با انواع آنها آشنا خواهید شد.

ابزار اندازه گیری دما

از این ابزارها در صنعت بسیار استفاده می شود به عنوان مثال در صنعت پزشکی، دارویی، صنعتی و ... برای اندازه گیری میزان سردی و گرمی یک جسم و مشخص کردن میزان دما از این ابزارها استفاده می کند که به دو دسته کلی ترمومتر و ترموکوپل دسته بندی می شود.

ابزار اندازه گیری فشار

ازنظر فیزیکی فشار مقدار نیرویی است که به سطح وارد می شود. حال میزان فشار وارد شده بر جسم، مایع یا سیال بسیار اهمیت دارد به همین دلیل برای اندازه گیری آن از روش و تجهیزات مختلفی استفاده می شود. فشاری که از در لوله و اتصالات در جریان است در صورتی که تحت کنترل و محدوده مشخص باشد مشکلی پیش نمی آید که این نظارت و کنترل را می توان به کمک فشار سنج ها که به آنها گیج فشار یا مانومتر می گویند انجام داد.

ابزار اندازه گیری جریان یا فلو

میزان جریان عبوری از یک سطح در یک زمان مشخص جریان یا دبی گفته می شود که میزان آن بر اساس حجم، لیتر یا جرم قابل محاسبه است. برای محاسبه فلو از ابزارهای مختلفی مانند فلومتر، فلو سوئیچ، روتامتر استفاده می کنند.

ابزار اندازه گیری سطح

سطح یکی از پارامتر هایی است که کنترل آن در صنعت از اهمیت بالایی برخوردار است و در صوت رد شدن از سطح مورد نظر ممکن است پیامدهای جبران ناپذیری داشته باشد. لول ترانسیمتر یکی از ابزار هایی است که خروجی الکتریکی متناسب با سطح را ایجاد میکند و بعد از رسیدن به سطح مورد نظر خروجی مورد نظر را نمایش میدهد. از ترانسمیتر ها در اندازه گیری سطح مخزن های مختلف استفاده میشود.

آمار سایت