بهسان کار شیمی

 • نام: بهسان کار شیمی
 • نام تجاری بهسان کار شیمی
 • مدیر عامل: مهدی میرحیدری
 • زمینه فعالیت: تولید انواع روغن های صنعتی
 • نوع فعالیت: تولیدکننده
 • شماره ثبت: 193641
 • سال تاسیس: 1381
 • آدرس سایت: www.behsankarchemi.com
 • تلفن های تماس: 02157998 - 02188552438
 • شماره فکس: 02188710117
 • تعداد محصول ثبت شده: 8

بهسان کار شیمی

شرکت بهسان کار شیمی فعالیت خود را از سال 1381 در زمینه تولید انواع روغنهای صنعتی، روانسازها، خنک کننده ها و انواع مکمل های مربوطه با بهره گیری از مهندسین و متخصصین داخلی و تجربیات چندین ساله خود آغاز و در این راستا همواره سعی نموده با ارائه محصولاتی با کیفیت بسیار بالا و قیمت رقابتی رضایت مشتریان خود را جلب نموده و حضوری پایدار در صنعت ایران داشته باشد. کارخانه این شرکت واقع در تهران، شهرک صنعتی پایتخت با دارا بودن آزمایشگاه مجهز در زمینه انجام آزمایشهای مربوطه در هر زمان آماده بازدید می باشد. همچنین این شرکت با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و همکاری با آزمایشگاههای پیشرفته همواره در ارتقاء کیفیت محصولات تولیدی و قابل رقابت با شرکتهای مطرح جهان تلاش نموده است. از محصولات بارز این شرکت می توان به تولید انواع روغنهای حل شونده (آبصابون) پایه معدنی- پایه نیمه سنتتیک- محلول ضدباکتری و قارچ جهت افزایش طول عمر روغن حل شونده- انواع کولانتهای سنتتیک- انواع روغنهای محافظ جهت محافظت از محصولات تولیدی در برابر خوردگی- روغن دایکوت- روغن کوئینچ و چندین محصول دیگر اشاره نمود. شرکت بهسان کار شیمی با عنایت به لطف پروردگار و در نظر گرفتن کیفیت پایدار در طول فعالیت یک دهه خود در حال حاضر با بیش از 700 شرکت در سراسر ایران مشغول فعالیت و ارائه خدمات در زمینه محصولات تولیدی مورد اشاره می باشد.

پرشین ابزار دقیق باتجربه چندین سال در زمینه فروش تجهیزات ابزار دقیق با معروف ترین برندها که دارای بالاترین کیفیت ها و مناسب ترین قیمت ها است فعالیت می کند و توانسته سهم خوبی از بازار ابزار تجهیزات اندازه گیری را به خود اختصاص دهد. ابزار دقیق با کمک ابزاری مانند فلومتر، روتامتر، لول ترانسمیتر، فلو سوئیچ، لول سوئیچ، شیربرقی، سنسور فشار، گیج فشار یا مانومتر و ... پارامترهای مختلفی مانند دما، فشار و جریان را اندازه گیری می کند.

در اندازه گیری مقدار یک کمیت با یک استاندارد مشخص مقایسه می شود و نتیجه به دست آمده به صورت عدد نمایش داده می شود. حال در صنعت برای اندازه گیری کمیت های مختلف مانند دما، فشار و جریان با تجهیزات ابزار دقیق اندازه گیری می کنیم. تجهیزات به 4  گروه عمده تقسیم می شوند:

 1. تجهیزاتی که فقط اندازه گیری کرده و روی نمایش گر خود نشان می دهد.
 2. تجهیزاتی که اندازه گیری می کنند و عدد به دست آمده را ثبت می کنند.
 3. ابزارهایی که این کمیت ها را کنترل می کند.
 4. ابزارهایی که هر سه وظیفه کنترل، ثبت و نمایش را انجام می دهد.

معرفی سیستم ها و تجهیزات ابزار دقیق

تجهیزات ابزار دقیق را می توان با کمک یک مثال ساده بیان کرد. فرض کنید در سیستم تنظیم خودکار سوخت موتور، ترانسمیتر فشارو سنسور سرعت وضعیت موتور را مورد بازبینی قرار می دهد. اطلاعات بدست آمده از طریق این سنسورها به وسیله یک پردازنده مانند شیربرقی به سیگنال های الکتریکی تبدیل می شود و نهایت برای کنترل موتور وظایف مربوطه را انجام می دهد.

انواع فرآیند های کنترل

یکی از روش های انتخاب تجهیزات ابزار دقیق تشخیص این است که دقیقاً چه هدفی دارید و باید ماهیت فرآیند مشخص شود. آیا شما قصد دارید فشار، دما، سطح یا جریان را اندازه بگیرید. هرکدام از این کمیت ها ابزار متفاوتی را دارد که در ادامه با انواع آنها آشنا خواهید شد.

ابزار اندازه گیری دما

از این ابزارها در صنعت بسیار استفاده می شود به عنوان مثال در صنعت پزشکی، دارویی، صنعتی و ... برای اندازه گیری میزان سردی و گرمی یک جسم و مشخص کردن میزان دما از این ابزارها استفاده می کند که به دو دسته کلی ترمومتر و ترموکوپل دسته بندی می شود.

ابزار اندازه گیری فشار

ازنظر فیزیکی فشار مقدار نیرویی است که به سطح وارد می شود. حال میزان فشار وارد شده بر جسم، مایع یا سیال بسیار اهمیت دارد به همین دلیل برای اندازه گیری آن از روش و تجهیزات مختلفی استفاده می شود. فشاری که از در لوله و اتصالات در جریان است در صورتی که تحت کنترل و محدوده مشخص باشد مشکلی پیش نمی آید که این نظارت و کنترل را می توان به کمک فشار سنج ها که به آنها گیج فشار یا مانومتر می گویند انجام داد.

ابزار اندازه گیری جریان یا فلو

میزان جریان عبوری از یک سطح در یک زمان مشخص جریان یا دبی گفته می شود که میزان آن بر اساس حجم، لیتر یا جرم قابل محاسبه است. برای محاسبه فلو از ابزارهای مختلفی مانند فلومتر، فلو سوئیچ، روتامتر استفاده می کنند.

ابزار اندازه گیری سطح

سطح یکی از پارامتر هایی است که کنترل آن در صنعت از اهمیت بالایی برخوردار است و در صوت رد شدن از سطح مورد نظر ممکن است پیامدهای جبران ناپذیری داشته باشد. لول ترانسیمتر یکی از ابزار هایی است که خروجی الکتریکی متناسب با سطح را ایجاد میکند و بعد از رسیدن به سطح مورد نظر خروجی مورد نظر را نمایش میدهد. از ترانسمیتر ها در اندازه گیری سطح مخزن های مختلف استفاده میشود.

آمار سایت