درباره ما

  • 0 دیدگاه
  • ارسال شده در ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ ۱۴:۳۹:۱۲

به ایکالاصنعت  اولین و جامع ترین پرتال B2b در حوزه مهندسی مواد و متالورژی، معدن و فرآیندهای ساخت و تولید خوش آمدید.

 

ایکالاصنعت با هدف برطرف نمودن کلیه نیازهای صنایع متالورژی، معدن، فرآیندهای ساخت و تولید و تجهیزات صنعتی و آزمایشگاهی وابسته به این صنایع ایجاد شده است. از جمله این نیازها می توان به معرفی خدمات و محصولات شرکتها و صنایع، خدمات آزمایشگاهی، معرفی نیروی انسانی متخصص، مشاوره مهندسی و دوره های آموزشی مورد نیاز صنایع، شرکتها و تولید کنندگان اشاره نمود. 

 یکی از اصلی ترین مزایای عضویت در سایت ایکالاصنعت امکان ارتباط با طیف وسیعی از خریداران و عرضه کنندگان است که شامل صنایع، تجار و عمده فروشان می باشد. بسیاری از این تامین گنندگان و خریداران تجار فعالی هستند که دسترسی به اطلاعات آن ها از طریق سایت های غیرتخصصی ممکن نیست. استفاده از سایت ایکالاصنعت فرصت های تجاری بیشتری را در سراسر کشور و همچنین دیگر کشورها در اختیار کسب و کارها  قرار میدهد، فرآیند فروش شما را اتوماتیک کرده و امکان فیلتر کردن نیازهای شما را از میان انواع درخواست ها فراهم می کند. همچنین به خریداران این امکان را می دهد تا با دریافت بهترین مبلغ و کیفیت، در کوتاه ترین زمان و از منابع معتبر به درخواست مورد نظر خود برسند.

در  ایکالاصنعت  شما می توانید مشکلات فنی مرتبط با فرآیندهای تولید، تجاری سازی محصولات و برندینگ را مطرح نمایید تا در جهت رفع آن متخصصین مرتبط به شما معرفی شوند. همچنین افراد متخصص و آماده به کار را با سازمانهای نیازمند به نیروی انسانی مرتبط می نماییم. 

امید که با ارائه پیشنهادات و انتقادات خود ما را در رفع کمبودهای این سایت همراهی کرده تا بهترین نحو نیازهای صنعتی برطرف شود.

آمار سایت