تخفیف ویژه ایکالاصنعت در جهت حمایت از فعالان اقتصادی

  • 0 دیدگاه
  • ارسال شده در ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ ۱۰:۴۵:۲۵

تخفیف ویژه ایکالاصنعت در جهت حمایت از فعالان اقتصادی و صاحبان کسب و کار 


ویروس کرونا یکی از جدیدترین و خطرناک‌ترین ویروس‌های شناخته شده است که این روزها تاثیر بسیار زیادی روی فعالیت اقتصادی و  بویژه کسب‌ و کارهای سنتی داشته است. هر ساله اسفند ماه یکی از بهترین ماه‌های مالی برای صاحبان کسب و کار بود، اما این روزها با شیوع چشم‌گیر ویروس کرونا در سراسر دنیا از جمله ایران کسب و کارها با مشکلات زیادی مواجه شده اند. کسب و کارهای سنتی مانند مغازه‌ها و فروشگاه‌های فیزیکی تا حد زیادی تعطیل شده‌اند، اما باید در نظر داشته باشید که در همین روزهای سخت بعضی از کسب و کارها فروش چند برابری محصولات و خدمات‌شان را تجربه کرده‌اند. کسب و کارهایی که در روزهای اخیر توانسته‌اند فروش زیادی را تجربه کنند از روش‌هایی استفاده کرده‌اند که در زمان مدیریت کارآمد است. 

بر همین اساس ایکالاصنعت در نظر دارد تا با کاهش تعرفه خدمات خود، به صاحبان صنایع و فعالان اقتصادی کمک نماید تا با قرار گرفتن در یک فضای کسب و کار کاملا تخصصی به بهبود شرایط فعالیت آنها کمک نماید. این خدمات شامل حداقل 40% کاهش تعرفه های عضویت در تمامی پلنهای ثبت نامی می باشد.  

مشاوران ایکالاصنعت بر اساس وضعیت کسب و کار، محصولات و فعالیتهای شما بهترین پیشنهادها را برای شما مطرح نموده و در شروع کار نیز به شما کمک می‌کنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید و یا از بخش ثبت نام شرکتها اقدام به ثبت نام نمایید.

دیدگاه ها

ارسال نظرآمار سایت