یازدهمین نمایشگاه بین المللی سیمان، بتن، تکنولوژی ساخت و ماشین آلات وابسته

  • 0 دیدگاه
  • ارسال شده در ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ ۰۸:۵۰:۳۸

یازدهمین نمایشگاه بین المللی سیمان، بتن، تکنولوژی ساخت و ماشین آلات وابسته در تاریخ ۲۴ الی ۲۷ دی ماه ۱۳۹۸ در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می گردد.

این نمایشگاه بعنوان بزرگترین رویداد نمایشگاهی صنعت سیمان و بتن ایران، یازدهمین سال پیاپی است که در ایران برگزار می گردد. نمایشگاه سیمان و بتن امسال نیز پذیرای علاقمندان و صاحبان این صنعت در تاریخ ۲۴ لغایت ۲۷ دی ماه ۹۸ می باشد.

تولید سیمان، کالاهای تامین کنندگان سیمان، ماشین آلات، پیمانکاران مهندسی معدن و فرآوری، موتور گیر بکس_درایو، اتوماسیون صنعتی، پمپ های واکرم، تجهیزات آزمایشگاهی و ژئوتکنیک سیمان، تسمه پروانه های صنعتی، خدمات فنی و مشاوره ای، تولید کنندگان پاکت های کاغذی سیمان و گچ، هیدرولیک ها، درام و تجهیزات انتقال مواد، تسمه نقاله، قطعات پلاستیکی، تولیدکنندگان پیچ و مهره های صنعتی، واشر، فنر، باسکول های دیجیتالی، تولیدکننده اتصالات انعطاف پذیر، ارتعاشات، تولید کننده پارچه های صنعتی، هوای فشرده، کمپرسور، روانکار، فرآورده های نسوز، دیگ های بخار، ریخته گری مرتبط بابتن و افزودنی های بتن، قطعات پیش ساخته بتنی، بتن آماده، فوم بتن، سنگ دال، جدول بتنی، منهول بتنی، پانل بتنی، واش بتن، مبلمان بتنی، لوله بتنی، دیوار پیش ساخته، سیستم اطفا حریق هالو کربن بتاتی، واتر استاپ، میکروسیلیس، درگیر کننده، کاهنده آب، زودگیر کننده، ملات آب بندی، الیاف بتن، ضد یخ، ترمیم کننده بتن، روان کننده، حجاب زا، تجهیزات اجرای بتن، اسپیسر، توری مش، فایبر گلاس، تجهیزات آزمایشگاهی و ژئوتکنیک بتن، سازه های بتنی صنعت سیمان، زنجیر نقاله های صنعتی، آسیاب های صنعت سیمان، سیمان، مواد و قطعات سیمانی انواع پمپ بتن و ملات پاش ها اعم از سیمانی و گچی، موتور های دیزل، ماشین آلات و ابزار هیدرولیکی و استخراج معادن و پردازش مواد خام، ماشین آلات و دستگاه های لازم برای تولید کنندگان و تهیه کنندگان سیمان، تشکل های علمی، مهندسی، صنفی و حرفه ای، مطبوعات برگزاری همایش، کارگاه های آموزشی

سالن های نمایشگاه

لازم به ذکر است که سالن های فعال نمایشگاه بین المللی تهران برای این نمایشگاه سالن های ۶ و ۷ می باشند.

دیدگاه ها

ارسال نظرپرشین ابزار دقیق باتجربه چندین سال در زمینه فروش تجهیزات ابزار دقیق با معروف ترین برندها که دارای بالاترین کیفیت ها و مناسب ترین قیمت ها است فعالیت می کند و توانسته سهم خوبی از بازار ابزار تجهیزات اندازه گیری را به خود اختصاص دهد. ابزار دقیق با کمک ابزاری مانند فلومتر، روتامتر، لول ترانسمیتر، فلو سوئیچ، لول سوئیچ، شیربرقی، سنسور فشار، گیج فشار یا مانومتر و ... پارامترهای مختلفی مانند دما، فشار و جریان را اندازه گیری می کند.

در اندازه گیری مقدار یک کمیت با یک استاندارد مشخص مقایسه می شود و نتیجه به دست آمده به صورت عدد نمایش داده می شود. حال در صنعت برای اندازه گیری کمیت های مختلف مانند دما، فشار و جریان با تجهیزات ابزار دقیق اندازه گیری می کنیم. تجهیزات به 4  گروه عمده تقسیم می شوند:

  1. تجهیزاتی که فقط اندازه گیری کرده و روی نمایش گر خود نشان می دهد.
  2. تجهیزاتی که اندازه گیری می کنند و عدد به دست آمده را ثبت می کنند.
  3. ابزارهایی که این کمیت ها را کنترل می کند.
  4. ابزارهایی که هر سه وظیفه کنترل، ثبت و نمایش را انجام می دهد.

معرفی سیستم ها و تجهیزات ابزار دقیق

تجهیزات ابزار دقیق را می توان با کمک یک مثال ساده بیان کرد. فرض کنید در سیستم تنظیم خودکار سوخت موتور، ترانسمیتر فشارو سنسور سرعت وضعیت موتور را مورد بازبینی قرار می دهد. اطلاعات بدست آمده از طریق این سنسورها به وسیله یک پردازنده مانند شیربرقی به سیگنال های الکتریکی تبدیل می شود و نهایت برای کنترل موتور وظایف مربوطه را انجام می دهد.

انواع فرآیند های کنترل

یکی از روش های انتخاب تجهیزات ابزار دقیق تشخیص این است که دقیقاً چه هدفی دارید و باید ماهیت فرآیند مشخص شود. آیا شما قصد دارید فشار، دما، سطح یا جریان را اندازه بگیرید. هرکدام از این کمیت ها ابزار متفاوتی را دارد که در ادامه با انواع آنها آشنا خواهید شد.

ابزار اندازه گیری دما

از این ابزارها در صنعت بسیار استفاده می شود به عنوان مثال در صنعت پزشکی، دارویی، صنعتی و ... برای اندازه گیری میزان سردی و گرمی یک جسم و مشخص کردن میزان دما از این ابزارها استفاده می کند که به دو دسته کلی ترمومتر و ترموکوپل دسته بندی می شود.

ابزار اندازه گیری فشار

ازنظر فیزیکی فشار مقدار نیرویی است که به سطح وارد می شود. حال میزان فشار وارد شده بر جسم، مایع یا سیال بسیار اهمیت دارد به همین دلیل برای اندازه گیری آن از روش و تجهیزات مختلفی استفاده می شود. فشاری که از در لوله و اتصالات در جریان است در صورتی که تحت کنترل و محدوده مشخص باشد مشکلی پیش نمی آید که این نظارت و کنترل را می توان به کمک فشار سنج ها که به آنها گیج فشار یا مانومتر می گویند انجام داد.

ابزار اندازه گیری جریان یا فلو

میزان جریان عبوری از یک سطح در یک زمان مشخص جریان یا دبی گفته می شود که میزان آن بر اساس حجم، لیتر یا جرم قابل محاسبه است. برای محاسبه فلو از ابزارهای مختلفی مانند فلومتر، فلو سوئیچ، روتامتر استفاده می کنند.

ابزار اندازه گیری سطح

سطح یکی از پارامتر هایی است که کنترل آن در صنعت از اهمیت بالایی برخوردار است و در صوت رد شدن از سطح مورد نظر ممکن است پیامدهای جبران ناپذیری داشته باشد. لول ترانسیمتر یکی از ابزار هایی است که خروجی الکتریکی متناسب با سطح را ایجاد میکند و بعد از رسیدن به سطح مورد نظر خروجی مورد نظر را نمایش میدهد. از ترانسمیتر ها در اندازه گیری سطح مخزن های مختلف استفاده میشود.

آمار سایت